Hizmet

En değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için, preslerimiz için rakipsiz ve olağanüstü hizmet ve teknik destek sağlıyoruz.

Satış Öncesi Servis
Gerçek üretim gereksinimlerinize göre, makinenizin uygun tonaj miktarını hesaplıyoruz ve size sunulan nihai şemanın olabildiğince iyi olduğundan emin olarak profesyonel ve makul bir öneri sunuyoruz. Buna ek olarak, tek elden servis de mevcuttur.

Satış Hizmeti Sırasında
Müşterileri üretim ilerlemesini bildirdikleri için firmamıza davet edeceğiz.

Satış sonrası servis
Talep edilirse, makine normal çalışmaya başlayıncaya kadar yerinde kurulum ve rehberlik hizmeti sunmak için profesyonel bir kurucu atayabiliriz. Pilot çalışma sırasında, makine kalitesinden ve performasından memnun kalmadan önce tüm süreç takip servisi sağlıyoruz.

Garantinin dışında müşterilerimize düzenli olarak ziyarette bulunuruz, öneri talep eder ve müşterinin yeni taleplerini biliriz. Aşınan bileşenler için, üretim planınızı mümkün olan en az kayıp sağlayarak, rekabetçi bir fiyat ve hızlı teslimat sözü veriyoruz. Yerinde servisin yanı sıra, uzaktan teşhis sistemi, rahat ve zaman kazandıran bir de sağlamaktayız. Büyük onarım ve diğer mekanik sorunlar için, etkili bir çözüm ve teknik destek sağlıyoruz.

Teknik Eğitim
Makine kurulumu için, müşterinin operatörlerine detaylı eğitimler veriyoruz. Eğitim kursları, üretim tekniği, mekanik prensip, hidrolik prensip, elektrik prensibi, bakım, onarım, makine sistemi bakımı, uyarılar, kullanım talimatı ve daha fazlasını içerir.

Müşteri ile eğitim programını tartıştıktan sonra müşteriye özel bir eğitim kursu hazırlayacağız. Müşteri onayından sonra, teknik eğitim yapıyor ve müşterinin teknisyeninin makinemizi çalıştırması ve bakımını sağlamakta ve başarısızlıklarla baş etmesini sağlamaktayız.

Sadece fiili çalışma için değil, çalışanlarımız teknik belgeleri, çizimleri, akış çizelgelerini, kullanım kılavuzunu, makine özelliklerini, uyarıları ve diğer ayrıntıları açıklarlar. Müşterinin herhangi bir şüphe ve sorusu varsa tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Tel.: +86-22-65666645
Faks: +86-22-65666636