1. Ev
  2. Üretim Kapasitesi
  3. Tasarım ve Geliştirme
Tasarım ve Geliştirme

1950'lerde kurulan Ar-Ge ekibi, yeni ürünlerin tasarımı, araştırılması ve geliştirilmesinden sorumludur. Bu ekipte toplam 410 çalışan bulunmaktadır; bunlardan 31'si profesör düzeyinde üst düzey mühendis, 192'si kıdemli mühendistir. Sadece bu değil, ekip makine, hidrolik ve elektrik alanlarında yeteneklerin tekdüze dağılımına sahiptir, bu da herhangi bir alanda profesyonel sıkıntıya yol açmamaktadır. Teknoloji merkezi ayrıca doktorların bir araya geldiği yerdir ve araştırma ve geliştirme kapasitemizi daha da garanti altına almaktadır.

Dikkatli bir keşif ve birçok kez uyguladığımız uzun yıllar boyunca, hidrolik dövme presleri, kaldırma ekipmanları, haddeleme ekipmanları, kazı makinesi, kok ekipmanı, havacılık makinesi ve diğer birçok ağır makine ile Ar-Ge, işleme ve test sistemleri kurduk. ISO9001 sertifikası ile geçerek, güçlü teknolojik gücü ve yüksek kalitede dövme ve presleme makineleri sunma kabiliyetine sahibiz.

Kendini yenileyerek yeni ürünlerin tanıtılması, sindirilmesi, emilmesi ve yenilenmesi ilkesine bağlı kalarak, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve yükseltilmesi konusunda büyük ilerleme kaydediyoruz. AM, UG, SolidWorks, MSC.Marc, Forge ve ITI-SimulationX gibi modern yazılımların geniş bir uygulamasıyla ürün tasarımı, bileşen sonlu elemanlar analizi ve 3D tasarım ve simülasyon gerçekleştiriyoruz. Öncelikle, modern tasarım metodunu, modern analiz, uzaktan teşhis ve dijital kalıp teknolojisi ile bütünleşen modern bir tasarım sistemi kuruyoruz. İmalatta olduğu gibi, tasarım öncesi bilgisayar destekli analiz, 3D simülasyon, tasarım değerlendirmesi, sanal prototipleme, tasarım çizimi, üretim validasyonu ve yerinde denetim gibi tüm programları kapsayan kapalı devre yönetimi kabul ediyoruz. Dövme ekipmanları endüstrisinde rekabetçi bir işletmeye dönüştük.

Biz, metal ekstrüzyon presleri, metal olmayan ekstrüzyon presleri, açık dövme presleri, hidrolik dövme presleri, hidrolik damgalama presleri ve diğer standart dışı dövme presleri gibi birbiri ardına dövme ekipmanı ve pres ekipmanları için çeşitli tipler tasarladık ve ürettik. Şimdiye kadar, demir-çelik endüstrisi, demir dışı metaller, havacılık, otomotiv ve sevkiyat endüstrisinde yaygın olarak kullanılan çeşitli tipte sıcak işe dövme ve presleme makineleri için 1000 set teklif ettik. Ürünlerimiz yurtiçi illerin çoğunda uygulanmakta ve ayrıca ABD, Kore, Japonya, Pakistan, Hindistan, Romanya ve daha pek çok ülkeye ihraç edilmektedir.

Sertifika ve ödüllerimizi şu şekilde kazandık

(1) 1999'da 75MN kısa atımlı alüminyum alaşım ekstrüzyon presini tasarladık ve ürettik. En son kısa vuruşlu presleme teknolojisini benimseyerek, alüminyum malzeme işleme ekipmanının daha sonraki geliştirilmesinin temelini atan son ürün kalitesi büyük ölçüde geliştirildi. 1999 yılından günümüze kadar firmamız, 12.5MN-235MN kısa stroklu alüminyum alaşımlı ekstrüzyon presleri serisini geliştirdi ve dünya çapında yaklaşık 200 setlik makine sattı. Ayrıca, ürünlerimizin entegrasyonunu ve entelektüelleştirmesini de gerçekleştiriyoruz. 74MN kısa atımlı alüminyum alaşım ekstrüzyon presi, Shaanxi Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü ikincilik ödülünü kazandı.

(2) Alüminyum alaşım endüstrisi hızla geliştikçe ve alüminyum alaşımsız dikişsiz tüpler için pazar talepleri arttıkça, 110MN yatay çift etkili kısa stroklu ekstrüzyon presini başlatan ender Çinli işletmelerden biriydik, bağımsız fikri mülkiyet hakları da 2009 yılının başlarında haklıydı. Bu tür Yeni geliştirilen bir ekstrüzyon presi, kendinden adaptasyonlu külçe besleme sistemi, yüksek verimli sirkülasyon kontrol sistemi ve dahili hidrolik kontrol sistemi ile üretildi ve yüksek verimlilik ve istikrarlı kalite sağladı. Şimdiye kadar, 18MN-150Mn çift etkili kısa vuruşlu alüminyum alaşım ekstrüzyon preslerinin tam bir seri geliştirdik ve yerli ve yabancı müşterilere yaklaşık 20 set sattık. Neyse ki, yatay tek etkili ve çift etkili alüminyum ekstrüzyon presleri için ulusal mekanik standartların hazırlanmasına katılmaktayız. Aynı zamanda, çift etkili kısa vuruşlu alüminyum ekstrüzyon presi, Çin Makine Endüstrisi Bilim ve Teknoloji Ödülünün ikinci ödülünü de kazandı.

(3) 2007 yılında bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip 125MN çift silindirli açık kalıp dövme basın ve ray tipi hidrolik dövme manipülatörü başarıyla geliştirildi. Açık kalıp dövme presleri, çift silindirli açık kalıp ön gerilim sehpası, çift küresel menteşe yükleme yapısı, düşük gerilimli dişli çubuk ve doğrudan iletim enerji tasarrufu sağlayan elektrohidrolik kontrol sistemi gibi pek çok gelişmiş teknolojiyi uyguladı ve böylece 77 dövme frekansını gerçekleştirdi -94 kere / dak ve ± 1mm hassasiyet. Raylı tip hidrolik dövme manipülatörüne gelince, hızlı tepki veren, yüksek hassasiyetli kontrol ve ters anti-geri tepme iletimi sağlar.

Şimdilik, 16 setli programlanmış, 25MN-125MN açık kalıp dövme pres ve 430KN-1800KN ray tipi hidrolik dövme manipülatörü serisini başarılı bir şekilde ürettik. Neyse ki, çift silindirli açık kalıp dövme presleri için ulusal mekanik standartların hazırlanmasına katılmaktayız. Bu arada, çift silindirli açık kalıp dövme basımı, Çin Makine Endüstrisi Bilim ve Teknoloji Ödülünün birinciliğini kazandı.