1. Ev
  2. Hakkımızda
Hakkımızda

TZ (Tianjin) Binhai Ağır Makine Co, Ltd şirket tasarımı konusunda uzmanlaşmış ve ekstrüzyon basın, hidrolik dövme pres, hidrolik damgalama basın, çelik tekerlek üretim hatları ve diğer makineler gibi preslerin kapsamlı bir dizi imalatı. Hem ürün çeşitleri hem de ürün özellikleri yüksek standartlara ulaşıyor ve sayısız müşterinin tüm dünyadaki saygınlığını kazanıyor.

Firmamız Tianjin eyaletinin sahil bölgesinde bulunan Taiyuan Ağır Sanayi A.Ş.'nin tamamına sahip olduğu bir kuruluştur ve firmamız iki adet 40.000 tonluk rıhtım, bir konteyner ve dökme yük kalkanı ile rahat ulaşım ve sevkiyatı bulunmaktadır. 1.000 ton kaldırma kapasitesi.

Kuruluşumuzdan bu yana, 56 yıllık teknik gelişim tecrübesi biriktirdik ve dövme ve presleme ekipmanı konusunda uzmanlık ürettik. Şimdiye kadar, enerji, havacılık, askeri, ulaşım, demiryolu, sevkıyat, metalurji, petrokimya mühendisliği vb. Gibi endüstriler için 200'den fazla çeşit, 1000 adet ağır dövme, presleme ve pres makinesi seti tedarik ettik. İç illerin çoğunda geniş bir uygulamaya ek olarak, ürünlerimiz aynı zamanda Kore, Pakistan, Hindistan, Romanya, İran, Kanada, ABD, Burma ve Vietnam'a da ihraç edilmektedir.

Yüksek kaliteli ürünlerin yanı sıra, entegrasyon hizmeti firmamızın olağanüstü bir avantajıdır. Satış öncesi, teknisyenlerimiz müşterilere ürün tanıtımı ve tavsiyesi sunmaktadır. Satış sonrasında, yerinde kurulum ve eğitim kursu sunacak profesyonel bir kurucu atanacak.

Firmamız kurucusu dürüstlük, yenilik ve kalitenin önemi üzerinde yoğunlaştı. İşte bu nedenle her yıl üstün kaliteli yeni ürünler piyasaya sürüyoruz ve yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda müşteriye saygı ve güven kazanabiliyoruz.

Tel.: +86-22-65666645
Faks: +86-22-65666636